Vitargo +Electrolyte - saszetki

Vitargo® +ELECTROLYTE oryginalne zawiera unikalny, opatentowany węglowodan Vitargo® i sole mineralne. Vitargo Elektrolyte-saszetki zawierają 70 g Vitargo i są sprzedawane w kartonach po 20 sztuk.

Więcej szczegółów

145,80 zł

Nowy

Więcej informacji

Vitargo® +ELECTROLYTE powoduje że sportowiec utrzymuje bardzo efektywnie poziom cukru we krwi i uzupełnia odpowiedni poziom minerałów, glikogenu podczas treningu/ zawodów, oraz utrzymuje równowagę płynów w organizmie.

Vitargo® +ELECTROLYTE ma niską osmolalność (szybkość wchłaniania) i jest napojem ultrahipotonicznym tzn. że roztwór ma niższą osmolalność niż krew, czyli im bardziej napój jest ultrahipotoniczmym, tym szybciej przechodzi przez żołądek do jelit gdzie następuje wykorzystanie energii.
W skład Vitargo®+ELECTROLYTE wchodzą minerały sodu, potasu, wapnia i magnezu.

Funkcje minerałów w organizmie:
Sód i potas regulują prawidłowy balans płynów we krwi i tkance mięśniowej. Wapń ważny dla systemu nerwowego i prawidłowej funkcji komórek
mięśniowych, także przeciwdziała odwapnieniu szkieletu (osteoporozie).
Niedobór magnezu osłabia przemianę materii, mniejsza odporność i powoduje częstsze występowanie kurczów mięśni. Podczas dużego wysiłku gdzie zawodnik poci się bardzo dużo, jest wskazane aby uzupełnić minerały po to żeby utrzymać bilans minerałów i uniknąć między innymi występowania skurczów mięśniowych.

electrolyte pudelko electrolyte saszetka electrolyte wiaderko Vitargo +ELEKTROLYTE sprzedawane jest w saszetkach 70g, oraz w 1kg, 2kg i 5kg opakowaniach.

Smaki: (Pink Grape) Różowy Winogron, (Citrus) Cytrusowy

Saszetki 70g sprzedawane są tylko o smaku Citrus

Gotowy napój należy spożyć w ciągu 8 godzin. Nie poddawać gotowaniu.

Producent:

Swecarb AB, Sweden, Kalmar

www.vitargo.com

Sprzedawca: Wyłączny przedstawiciel na Polskę:

Ven-Natura, Szczecin

www.vitargo.com.pl

Opis i skład saszetki 70g ==> Kliknij tutaj

Opis i skład 1kg ==> Kliknij tutaj

Opis i skład 2kg ==> Kliknij tutaj

Opis i skład 5kg ==> Kliknij tutaj

Produkty powiązane